O konferencijskom portalu

Sudjelovanje na virtualnoj konferenciji

Konferencijski portal Knjižnice u doba krize sadrži informacije o temi konferencije, rasporedu programa te o radnom programu 45. Skupštine Hrvatskog knjižničarskog društva te osigurava pristup virtualnom sadržaju konferencije.

Za pristup do virtualnog sadržaja konferencije sudionici moraju izraditi korisnički račun putem registracije te prijave u konferencijski sustav.

Nakon registracije, sudionik će potvrdu o aktivaciji korisničkog računa primiti elektroničkom poštom.

Po aktivaciji računa, omogućena je prijava u sustav i pristup cjelokupnom sadržaju konferencije.

Pojedini sadržaji namijenjeni su članovima radnih tijela Hrvatskoga knjižničarskog društva u okviru Radnog programa 45. Skupštine te su dostupni pojedinim registriranim sudionicima Konferencije s posegnim ovlastima, primjerice delegatima radi mogućnosti elektroničkog glasovanja.

Ako imate bilo kakvih problema vezano uz pristup sadržaju konferencije, molimo da nas kontaktirate na hkd@hkdrustvo.hr.

Sadržaj konferencije bit će dostupan za registrirane sudionike konferencije i nakon završetka konferencije uz izrađeni korisnički račun.

Sukladno Uredbi o zaštiti osobnih podataka, podatke vašeg korisničkog računa u svakome trenutku možete urediti, izmijeniti lozinku ili obrisati korisnički račun.

Više informacija pogledajte u Uvjetima korištenja i Politici privatnosti.

Želimo Vam uspješnu virtualnu konferenciju!