45. Skupština Hrvatskog knjižničarskog društva, 2020.

kako sudjelovati

Registracija sudionika

Kotizacija

Konferencija je dostupna uz kotizaciju. Kotizacije vrijede od 12. rujna 2020. Svi sudionici koji su regulirali raniju kotizaciju mogu odmah ispuniti registracijski obrazac.

Registracija

Nakon plaćanja registracije potrebno se registrirati na mrežnu konferencijsku platformu kako biste mogli koristiti sadržaje namijenjen registriranim sudionicima virtualne konferencije.​

Program konferencije

U rasporedu programa naznačena je vrsta pristupa određenom sadržaju. Dio sadržaja konferencije dostupan je javno i otvoren za javnost, dok je veliki broj sadržaja dostupan iskuljučivo za registrirane sudionike uz kotizaciju. ​

Web kotizacija

za pristup online sadržaju i predavanjima
kn
  • U cijeni kotizacije uključen je pristup svim online sadržajima i predavanjima uz dostavu potvrde o sudjelovanju.
  • Želim da mi se dostavi tiskana potvrda o sudjelovanju
za članove

Puna kotizacija

za pristup online sadržaju i dostavu koferencijskiih materijala
kn
  • U cijeni kotizacije uključen je pristup svim predavanjima te konferencijski materijali dostavljeni poštom na naznačenu adresu.
  • Želim da mi se na naznačenu adresu dostave konferencijski materijali
za članove

Web kotizacija

za pristup online sadržaju i predavanjima
  • Želim da mi se dostavi tiskana potvrda o sudjelovanju

Puna kotizacija

za pristup online sadržaju i dostavu koferencijskiih materijala
  • Želim da mi se na naznačenu adresu dostave konferencijski materijali

želim sudjelovati

registracija

Sudjelovanje na konferenciji dostupno je uz kotizaciju.

Dio sadržaja na mrežnoj platformi bit će dostupan samo za registrirane sudionike konferencije.

Prijavite se za sudjelovanje na 17. danima specijalnih i visokoškolskih knjižnica
Username
First name