45. Skupština Hrvatskoga knjižničarskog društva

minuta
sekundi

VIRTUALNA KONFERENCIJA

UZ ONLINE PRIJENOS UŽIVO IZ PREDOVRJA NACIONALNE I SVEUČILIŠNE KNJIŽNICE, 7. - 10.10.2020.

7. LISTOPADa 2020.

SVEČANOST OTVORENJA

Svečanost otvorenja Skupštine pratite uživo uz online prijenos iz predvoja Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu. Zbog epidemioloških mjera broj mjesta u fizičkom prostoru je ograničen i dostupan samo uz pozivnicu..

8. listopad 2020.

radni program skupštine

Radni program Skupštine održava se 8. listopada 2020. u zatvorenim virtualnim sobama rezervirano za delegate i članove radnih tijela Hrvatskog knjižničarskog društva.

9. listopada 2020.

svečanost zatvaranja skupštine

Svečanost zatvaranja Skupštine te dodjelu priznanja Kukuljevićeve povelje i nagrade Eva Verona pratite uživo uz online prijenos iz predvoja Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu. Zbog epidemioloških mjera broj mjesta u fizičkom prostoru je ograničen i dostupan samo uz pozivnicu..

program konferencije

želim sudjelovati

registriraj se

Sudjelovanje na konferenciji dostupno je uz kotizaciju.

Dio sadržaja na mrežnoj platformi bit će dostupan samo za registrirane sudionike konferencije.