17. dani specijalnih i visokoškolskih knjižnica, 2021.

kako sudjelovati

Registracija sudionika

Kotizacija

Konferencija se održava uz kotizaciju. Popust za raniju kotizaciju vrijedi za uplate izvršene do 15. rujna 2021. te uz unos promotivnog kupona l8UARkV7.

Pristup online sadržaju konferencije

Nakon uplate kotizacije sudionici pristupaju online konferenciji prijavom na mrežnu platformu.

Program konferencije

Hibridna konferencija održava se paralelno u fizičkom prostoru te na daljinu. Program konferencije sadrži informacije o lokaciji održavanja predavanja u fizičkom prostoru te poveznice na online program koji se održava putem Zoom webinara, Zoom sastanaka, virtualne izložbe i dr. Online sadržaj konferencije bit će dostupan svim registriranim sudionicima i nakon održane konferencije.

Kotizacija

Web kotizacija

isključivo za sudjelovanje na konferenciji na daljinu (online)
kn
  • Kotizacija uključuje trajni pristup online sadržaju konferencije te potvrdu o sudjelovanju.
  • Promotivna cijena kotizacije vrijedi za uplate izvršene do 15. rujna 2021. unosom promotivnog kupona l8UARkV7.

Puna kotizacija

za sudjelovanje na konferenciji u fizičkom prostoru i na daljinu te trajni pristup online sadržaju konferencije po njenom završetku
kn
  • Kotizacija uključuje sudjelovanje na konferenciji u fizičkom prostoru i na daljinu, pristup online sadržaju tijekom i po završetku konferencije, osvježenje u stankama za kavu te tiskani konferencijski materijal.

Jednodnevna web kotizacija

za jednodnevno sudjelovanje na konferenciji online te jednodnevni pristup online sadržaju tijekom održavanja konferencije
kn
  • Kotizacija uključuje jednodnevno sudjelovanje na konferenciji online, jednodnevni pristup oline sadržaju tijekom održavanja konferencije.

Jednodnevna kotizacija

za jednodnevno sudjelovanje na konferenciji u fizičkom prostoru te jednodnevni pristup online sadržaju konferencije tijekom održavanja konferencije
kn
  • Kotizacija uključuje jednodnevno sudjelovanje na konferenciji u fizičkom prostoru i na daljinu, jednodnevni pristup online sadržaju tijekom konferencije, osvježenje u stankama za kavu te tiskani konferencijski materijal.
  • Članovi HKD-a ostvaruju dodatni popust od 100 kn unosom kupona: 5XMIjS1o

Hibridna konferencija Digitalna transformacija i knjižnice u posebnim okolnostima održava se u okviru 17. dana specijalnih i visokoškolskih knjižnica. Konferencija se održava u Lovranu, hotel Excelsior, od 30. rujna do 2. listopada 2021. te paralelno kao virtualna konferencija.

HKD 2021. © sva prava pridržana