Pregled virtualnih programa

S obzirom na epidemiološku situaciju Hrvatsko knjižničarsko društvo svoje aktivnosti prenosi u virtualni oblik. Pratite naša događanja i programe online.

• Digitalna transformacija i knjižnice u posebnim okolnostima
    Hibridna konferencija Digitalna transformacija i knjižnice u posebnim okolnostima održava se u okviru 17. dana specijalnih i visokoškolskih knjižnica Hrvatskoga knjižničarskog društva od 30. rujna – 2. listopada 2021. Konferenciju pratite putem mrežne konferencijske platfome.
  • Knjižnice u doba krize
    Virtualna konferencija Knjižnice u doba krize održava se u okviru 45. Skupštine Hrvatskog knjižničarskog društva od 7. – 10. listopada 2020. Konferenciju pratite putem mrežne konferencijske platfome.
  • Inovativna dječja knjižnica: primjena novih tehnologija
    Hrvatsko knjižničarsko društvo – Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež i Knjižnice grada Zagreba – Knjižnica Medveščak organiziraju stručni skup/webinar “Inovativna dječja knjižnica: primjena novih tehnologija ” koji će se održati 22. rujna 2020. putem Zoom platforme.
  • Novo knjižničarsko nazivlje
    Webinar Novo knjižničarsko nazivlje održat će se 29. rujna 2020. u virtualnom okruženju, prilagođeno formatu webinara.