STRUČNI IZLET U NIN

Nin

Stručni izlet

Nin
  • U subotu, 8. listopada 2022., organiziran je polazak sudionika za Nin u 9:45 kod Liburnske obale 4 (parking), a u 10:00 kod hotela Donat u Boriku. Sudionicama je osiguran turistički obilazak znamenitosti grada Nina (Crkva svetog Križa, Meštrovićev kip Grgur Ninski, Muzej ninskih starina, Višeslavova krstionica, Muzej soli) po cijenu od 400,00 kn. Cijena uključuje prijevoz, stručni izlet u Nin i zajednički ručak.
  • Cijena stručnog izleta te ručka uključena je u cijeni organiziranog prijevoza koja iznosi 400 kn (53 eura)
  • Broj mjesta je ograničen. Zainteresirani za organizirani prijevoz mogu se javiti na hkd@hkdrustvo.hr

Kulturni program

• Sudionicima konferencije uz predočenje akreditacije omogućen je besplatan ulaz na sve izložbe Narodnog muzeja Zadar, Arheološkog muzeja Zadar te Muzeja antičkog stakla.

Narodni muzej Zadar

Muzej antičkog stakla

Kulturni program

• U Muzeju antičkog stakla pogledajte demonstraciju puhanja stakla svakim radnim danom od 9 do 14 sati!
  • U suvenirnici Muzeja antičkog stakla sudionici konferencije ostvaruju popust od 20 %!

Kulturni program

• Sudionicima konferencije uz predočenje akreditacije omogućen je besplatan ulaz u Arheološki muzej Zadar!

Arheološki muzej Zadar