17. dani specijalnih i visokoškolskih knjižnica, 2021.

kako sudjelovati

Puna kotizacija

za sudjelovanje na konferenciji u fizičkom prostoru i na daljinu te trajni pristup online sadržaju konferencije tijekom i po njenom završetku
kn
  • Kotizacija uključuje sudjelovanje na konferenciji u fizičkom prostoru i na daljinu, pristup online sadržaju tijekom i po završetku konferencije, osvježenje u stankama za kavu te tiskani konferencijski materijal.
  • Promotivna cijena kotizacije vrijedi za uplate izvršene do 15. rujna 2021. unosom promotivnog kupona l8UARkV7.
  • Članovi HKD-a ostvaruju dodatni popust od 100 kn unosom kupona: 5XMIjS1o.

Pristup online sadržaju

Nakon uplate kotizacije sudionici pristupaju online konferenciji prijavom na mrežnu platformu.

Puna kotizacija

Prijavite se za sudjelovanje na 17. danima specijalnih i visokoškolskih knjižnica
Username
First name
Last name
Verify email
Password
    Strength: Very Weak
    Repeat password
    Institution
    Address
    Način plaćanja
    Hrvatsko knjižničarsko društvo prihvaća uplate izvršene virmanskim plaćanjem.

U svrhu izrade ponude za uplatu kotizacije za sudjelovanje u hibridnoj konferenciji 17. dana specijalnih i visokoškolskih knjižnica molimo unesite naziv nositelja računa, OIB i adresu nositelja računa te broj narudžbenice ako je primijenjivo.
    Virmansko plaćanje
    Kako želite platiti?
    Unesite oznaku kupona
    Cijena kotizacije

Izabrali ste kotizaciju: , Iznos kotizacije :
    Iznos popusta uz kupon : , Ukupno za platiti:

Hibridna konferencija Digitalna transformacija i knjižnice u posebnim okolnostima održava se u okviru 17. dana specijalnih i visokoškolskih knjižnica. Konferencija se održava u Lovranu, hotel Excelsior, od 30. rujna do 2. listopada 2021. te paralelno kao virtualna konferencija.

HKD 2021 © sva prava pridržana