17. dani specijalnih i visokoškolskih knjižnica, 2021.

kako sudjelovati

Jednodnevna kotizacija

za jednodnevno sudjelovanje na konferenciji u fizičkom prostoru te jednodnevni pristup online sadržaju konferencije tijekom održavanja konferencije
kn
  • Kotizacija uključuje jednodnevno sudjelovanje na konferenciji u fizičkom prostoru i na daljinu, jednodnevni pristup online sadržaju tijekom održavanja konferencije, osvježenje u stankama za kavu te tiskani konferencijski materijal.
  • Članovi HKD-a ostvaruju dodatni popust od 100 kn unosom kupona: 5XMIjS1o

Pristup online sadržaju

Za pristup online sadržaju konferencije po uplati kotizacije potrebno se prijaviti na mrežnu platformu konferencije pomoću osobnih korisničkih podataka.

Jednodnevna kotizacija

Prijavite se za sudjelovanje na 17. danima specijalnih i visokoškolskih knjižnica
Username
First name
Last name
Verify email
Password
    Strength: Very Weak
    Repeat password
    Institution
    Address
    Način plaćanja
    Hrvatsko knjižničarsko društvo prihvaća uplate izvršene virmanskim plaćanjem.

U svrhu izrade ponude za uplatu kotizacije za sudjelovanje u hibridnoj konferenciji 17. dana specijalnih i visokoškolskih knjižnica molimo unesite naziv nositelja računa, OIB i adresu nositelja računa te broj narudžbenice ako je primijenjivo.
    Virmansko plaćanje
    How you want to pay?
    Unesite kupon
    Cijena kotizacije

Izabrali ste kotizaciju: , Iznos kotizacije :
    Iznos popusta uz kupon : , Ukupno za platiti:

Hibridna konferencija Digitalna transformacija i knjižnice u posebnim okolnostima održava se u okviru 17. dana specijalnih i visokoškolskih knjižnica. Konferencija se održava u Lovranu, hotel Excelsior, od 30. rujna do 2. listopada 2021. te paralelno kao virtualna konferencija.

HKD 2021 © sva prava pridržana